Затримки на зеленій лінії метро в Стокгольмі через “невизначене пошкодження кабелю”

На зеленій лінії метро Стокгольма було повністю зупинено рух між станціями Gullmarsplan та Hagsätra в обох напрямках, повідомила транспортна компанія SL. Причиною аварії стало «невизначене пошкодження кабелю». Уранці середи рух поїздів було відновлено, однак пасажири все ще зіштовхцються із затримками.

Проблеми розпочалися ще ввечері у вівторок. Фотографії зі станції Gullmarsplan показували великі скупчення людей на платформах. Багато пасажирів поверталися додому після концерту американського виконавця Pitbull, який відбувся на арені 3Arena.

— У нас виникла несправність кабелю о 23:07. Наші технічні спеціалісти виїхали на місце для пошуку причини та усунення несправності, — повідомила речниця SL Хелене Якобссон (Helene Jakobsson) увечері у вівторок.

На початку середи проблеми ще зберігалися, однак о 06:15 компанія SL повідомила, що несправність усунуто. Попри відновлення руху, збій спричинив подальші затримки в роботі метро.

— Я не можу сказати, коли рух повністю повернеться до звичайного графіка, — зазначила Хелене Якобссон, коментуючи ситуацію із затримками.

Для перевезення пасажирів увечері у вівторок було залучено близько 20 додаткових автобусів. Вранці середи на маршрутах продовжували працювати три з них, але після відновлення руху метро їх поступово виводять з експлуатації.

Інформація про ситуацію з expressen.se