Trafikverket попереджає: затори і хаос на дорогах Швеції
Святкові вихідні Мідсоммару добігають кінця. Але транспортний хаос на дорогах лише починається. Починаючи приблизно з 15:00 і далі, очікується значне збільшення навантаження на дорогах у напрямку великих міст. — “Може стати надзвичайно тісно на дорогах”, — зазначає прессекретар Trafikverket Денні Юсефссон.
Насамперед це стосується головних автомагістралей, які ведуть до Стокгольма, Гетеборга (Göteborg) та Мальмьо (Malmö), а також мосту Ölandsbron.
— Уже зранку міст Ölandsbron став справжнім вузьким місцем для тих, хто повертається додому після святкування Мідсоммару.
Незадовго до 16:00 автомобілі на мосту продовжували рухатися практично кроком. Великі затори також спостерігаються між Мальмьо та Хельсінгборгом (Helsingborg). На автомагістралі E6 на північ від Барсебека (Barsebäck) автомобілі рухаються дуже повільно.
Складна ситуація й на під’їздах до Стокгольма. Зокрема, на трасі E4 від Салема (Salem) у напрямку центру міста в другій половині дня утворилися значні черги. Для тих, хто застряг у заторах, Денні Юсефссон має кілька практичних порад.
— Якщо сталася аварія, тримайтеся правої смуги. Зберігайте спокій, зробіть ковток води та з’їжте яблуко, — радить він.
Також він закликав водіїв ставитися один до одного з повагою.
— Сприймайте інших учасників дорожнього руху як своїх друзів. Тоді всі разом допоможуть одне одному безпечно та спокійно дістатися додому.
З повною інформацією можна ознайомитися на expressen.se

