Після серії нападів вовків введено захисне полювання у шведській комуні Свен’юнга

Адміністрація ухвалила рішення дозволити захисний відстріл вовка в комуні Свен’юнга (Svenljunga kommun) після чотирьох нападів на свійських тварин, що сталися з 10 травня. Про це повідомляє SVT Väst. У п’ятницю внаслідок чергового нападу було поранено теля. Фахівці адміністрації лену (Länsstyrelsen) дійшли висновку, що пошкодження, найімовірніше, завдав саме вовк.

У зв’язку з цим було ухвалено рішення про проведення захисного відстрілу однієї тварини.

— Це означає, що ми призначимо керівника полювання, який зв’яжеться з місцевими мисливцями. Саме вони братимуть участь в операції, — повідомила спеціалістка з питань хижих тварин адміністрації лену Вестра-Йоталанд (Västra Götaland) Мія Бістер (Mia Bisther) в інтерв’ю SVT.

Окрім Свен’юнги, останнім часом напади вовків також були зафіксовані в Тролльхеттані (Trollhättan), Тідахольмі (Tidaholm) та населеному пункті Тідан (Tidan) поблизу Шовде (Skövde).

За даними видання aftonbladet.se