Шведські фани розчаровані після великої поразки: «Без волі, без емоцій»

На стадіоні Стокгольм зібралося понад 10 тисяч людей, щоб подивитися другий матч збірної Швеції на груповому етапі чемпіонату світу. Перед стартовим свистком над столицею пройшла потужна злива, але до початку матчу її змінило сонце. Після перемоги над Тунісом у першому турі серед уболівальників панували великі сподівання.

Однак святковий настрій швидко зник, коли Нідерланди захопили ініціативу. Трохи більше ніж за 15 хвилин рахунок уже був 2:0 на користь Нідерландів. Багато шведських фанатів замовкли.

— Ми розчаровані. Це настільки погано. Немає бажання, немає вогню, нічого. Наче звичайний матч, — каже вболівальник Робін Мерт (Robin Mert).

Коли Нідерланди після перерви довели рахунок до 3:0, а згодом і до 4:0, багато глядачів почали залишати стадіон ще до фінального свистка.

— Дуже розчарований. Перед матчем атмосфера була чудовою. Але, на жаль, усе зійшло нанівець, — говорить Рене Гонсалес (René Gonzalez).

Швеція так і не змогла по-справжньому повернутися в гру, хоча Ентоні Еланга (Anthony Elanga) зумів скоротити відставання. У підсумку матч завершився поразкою з рахунком 1:5.

— Після попереднього матчу, який пройшов фантастично, у нас були дуже великі очікування. Ми були настільки впевнені у своїй команді, — каже Себастьян Лувалу (Sebastian Luwalu).

Попри болісну поразку, частина вболівальників уже дивиться вперед. Наступний матч відбудеться в четвер, коли збірна Швеції вирушить до Далласа на зустріч із Японією.

— Тепер ми налаштовуємося на Японію. Може статися будь-що, і ми дуже віримо в Поттера (Potter) та хлопців, — каже Кароліна Странд (Caroline Strand).

За даними видання TV4